Własne Życie

Ogłoszenie

Zapraszam Wszystkich na Imprezę która odbędzie się w moim Pałacu na wsi pod nr 7... Dziś aż do końca tygodnia!

#1 2009-03-21 22:28:38

Bystry

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 182
Punktów :   

Poradnik

Zamieszczę tutaj krótki poradnik dotyczący całej gry.

1.Karta postaci/Sygnatura
a) Każdy musi mieć taką karte postaci inaczej zwaną sygnaturą a oto jej wzór:

Imie:(najlepiej wasze prawdziwe imie choć jak ktoś nie chce podać może podać nick)
Nazwisko:(może być zmyślone lub prawdziwe lub jako ktoś chce to może to być nick lecz jak nick już jest imieniem to musicie podać jakieś inne ale to pole musi być wypełnione)
Wiek:(wasz wiek na forum prosze napisać do mnie na gg lub jak ktoś nie ma gg to na pw i ja napisze jaki dostajecie wiek na początek i co jakiś czas wiek sie będzie zmienial)
Pieniądze:(ja napisze też ile dostajecie pieniędzy na początek)
Dom:(napisać w jakim miejscu czyli przedmieścia, miasto, wieś)
Rodzina:(kto jest waszą rodziną i kim w niej są czyli np. Nowak(tsyn), Ziuta(siostra), Zyta(mama), Bystry(tata) taki przykład)
Pojazd:(jak jakis kupicie)
Uczeń:(przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum jeśli juz jesteście dorośli to nie piszecie tego)
Zawód:(gdy macie prace piszcie jaką)
Stan:(wolny lub zajęty jeśli zajęty napisać nick tej osoby)
Przyjaciele:(tylko osoby którym możecie zaufać)
Kumple:(ci których lubicie)
Wrogowie:(ci których nie lubicie lub nienawidzicie)

2.Gra

Wiek-wiek zmienia sie z czasem na początek musicie do mnie napisać najlepiej na gg i aj wam podam jaki macie wiek.
Pieniądze-dostajecie jako pensje każdy zawód ma określone płace lub jako kieszonkowe albo w prezencie od kogoś.
Dom-dostajecie jakiś dom i w nim mieszkacie.
Rodzina-żeby założyć rodzine trzeba sie w kimś zakochać i później można mieć dzieci.
Pojazd-za każdym razem gdy gdzieś przyjedziecie piszecie przyjeżdżam np. samochodem i stawiam go na parkingu później ide do sklepu i dopiero wtedy można pisać co sie robi w danym miejscu.
Jedzenie-trzeba coś jeść a jedzenie można kupić w sklepie.
Uczeń-jeśli jeszcze chodzicie do szkoły lub innej placówki tego typu to piszecie w jakiej jesteście klasie i w jakiej placówce.
Zawód-gdy zostaniecie przyjęci do pracy piszecie do jakiej i kim w niej jesteście.
Stan-gdy sie w kimś zakochaliście piszecie z kim jesteście.
Przyjaciele/Kumple/Wrogowie-chodzi tutaj o userów z którymi sie przyjaźnicie a z jakimi nie.

3.Jak pracować

Żeby zacząć prace trzeba mieć ukończone 18lat (na forum), następnie trzeba sie zapisać do pracy i gdy zostaniecie przyjęci zaczynacie swoją prace gdy np. będziecie sprzedawcami w sklepie to wy odpisujecie klientom i wypłaty będziecie dostawać w określonym czasie.

4.Ogólne

To forum zostało stworzone na zasadzie prawdziwego życia tutaj można zakładać rodziny, pracować, uczyć sie, robić zakupy i poznawać nowych ludzi, m.in. o to chodziło podczas tworzenia forum.


Imie: Daniel
Nazwisko: Bystry
Wiek: 26
Pieniądze: xxx
Dom: Wieś
Rodzina: Brak
Pojazd: wszystkie
Zawód: Brak
Stan: Wolny ale chcę to zmienić
Przyjaciele: Brak
Kumple: Brak
Wrogowie: Brak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl